Cinayet Dizisi 1.Bölüm Full izle


Fanlar olarak günlerdir beklediğimiz Cinayet Dizisi 1.Bölüm bu akşam yayınlanıyor. Cinayet Dizisi 1.Bölüm Full izle ile karşınızdayız.

Kanal D’nin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı; Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat’ın da kadrosunda yer aldığı, Akbel-Adam Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı Cinayet, Salı 20:00′de Kanal D’de başlıyor.

Dizinin ilk bölümünün konusu şöyle;

Komiser Zehra Kaya (Nurgül Yeşilçay), cinayet masasındaki son görevini bitirmiş, bir senelik ücretsiz iznini kullanarak, nişanlısıyla Bakü’ye gidecektir. Kan, barut, kurşun ve cesetlerle dolu hayatını bir süreliğine değiştirmeye karar vermiştir. Ne var ki, Samandıra Ormanı civarında bulunan kanlı giysiler ve şüpheli eşyalar komiser Zehra’nın son iş gününde, tüm planlarının altüst olmasına sebep olur. Zehra Kaya, gizemli bu olayı çözene kadar İstanbul’da kalmak zorunda kalacak ve tüm hayatı bu olay yüzünden değişecektir. Bu süreçte bir kişi daha girer Zehra’nın hayatına: Yerine gelen komiser Yılmaz Seyhan (Engin Altan Düzyatan). Böylece hesapta olmayan bu olay daha ilk karşılaşmada birbirlerinden elektrik alamayan iki komiseri bu olayı birlikte çözmek zorunda bırakacaktır. Peki, Samandıra Ormanı’ndaki gizem nedir?

Cinayet Dizisi 1.Bölüm

Cinayet Dizisi 1.Bölüm

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/10 (18 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Cinayet Dizisi 1.Bölüm Full izle, 4.8 out of 10 based on 18 ratings

Bir önceki yazımız olan Cinayet Dizisi Konusu Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cinayet Dizisi 1.Bölüm Full izle ile Benzer Yazılar:

7 Ocak 2014 Saat : 8:16

Cinayet Dizisi 1.Bölüm Full izle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Cinayet Son Bölüm Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar